Lokalizacja: Szczecin ul.Unii Lubelskiej 1, budynek "PRZYCHODNIA", piętro II, gab. 223

Rejestracja: tel. 91 425-3408

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
  800-1220
800-1800
800-1230

Poradnia współpracuje z Pracownią Polikardiografii i Pracownią USG Kliniki Pediatrii, Endokrynologii, Diabetologii, Chorób Metabolicznych i Kardiologii Wieku Rozwojowego. Wykonuje pełen zakres badań diagnostycznych u dzieci z wrodzonymi i nabytymi wadami serca, z zaburzeniami rytmu serca oraz innymi schorzeniami układu krążenia z użyciem najnowocześniejszego sprzętu.
Wykonuje się następujące badania: ultrasonograficzną ocenę układu sercowo-naczyniowego z zastosowaniem metody Dopplera, 24 godzinne monitorowanie ciśnienia tętniczego, 24 godzinne monitorowanie badania czynności serca metodą Holtera.
Do zadań poradni należy: kwalifikacja do zabiegów operacyjnych, hospitalizacji, leczenia sanatoryjnego a także prowadzenie chorych po zabiegach operacyjnych. Poradnia współpracuje z Kliniką Kardiochirurgii w Poznaniu, Krakowie i Łodzi.
W poradni konsultacji udziela specjalista kardiolog dr med. W.Wieczorek.